22 вересня наші студенти четвертого курсу відвідали Музей виборчого трешу в Черкасах. Ознайомилися з представленими там експонатами виборчої агітації різних років; різною брендованою політичним партіями та кандидатами продукцією; прикладами «чорного» піару, підкупу виборців тощо.

Відвідання такої виставки відкрило для студентів дві сторони виборчої кампанії – світлу і темну. Оскільки, цього року вони голосуватимуть не вперше, більшу увагу звертатимуть не лише на зміст друкованої продукції, а і на вихідні дані та спосіб поширення агітації.

Екскурсія відбулася з ініціативи кандидата політичних наук, доцента кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології Анжеліки Олександрівни Овчаренко.