Вже традиційно студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поїхали на стажування за семестровою програмою академічного обміну до Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша м. Ченстохова (Польща). Незважаючи на особливу ситуацію цьогоріч, дев’ять студентів університету вирішили провести три місяці навчаючись одразу в двох навчальних закладах. Ченстохова зустріло прекрасною теплою погодою, тож знайомство з містом відбувалося в надзвичайно комфортних умовах. Після тижневої адаптації, студенти розпочали навчання за  визначеними спеціальностями, використовуючи онлайн-платформи та інші форми дистанційного навчання.

Упродовж семестру студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії та ННІ іноземних мов матимуть змогу отримати додаткові знання в суміжних галузях, набути професійного досвіду, розширити власний світогляд та ознайомлюватися з європейської культури.